Štěňata

Štěňata


 

Momentálně žádná štěňátka nemáme. Další vrh plánujeme pravděpodobně až v roce 2021.
This time we have no puppies available. Next litter we plan at the beginning of 2021. 


Štěnátka u nás odchovávámě v kruhu rodinném. U všech našich zvířat dbáme na jejich dobrý welfare a především u mláďat na dostatek příležitostí k rozvoji osobnosti, „drivu“ i vrozených dovedností. Seznámení s chodem domácnosti, dětmi, ruchem na zahradě i mimo ni, s dalšími domácími i hospodářskými zvířaty.
Snažíme se odchovávat jedince s co nejlepším zdravotním profilem, dobrou stavbou kostry a zdravě socializované (protože věřím, že krom vrozených vlastností je toto polovinou jejich povahy).

Ať už od nás budete mít zájem o štěňátka na mazlíka, do sportu či na výstavy a chov, musíte být trpěliví. 🙂 Prodej a koupě pejska je velice specifické odvětví a aby se dalo vše svědomitě naplánovat, chvíli to trvá. Neděláme žádné závazné rezervace před narozením štěňátek a dokonce ani po něm nejsou karty ještě rozdány.  Ke komu a k čemu se bude které štěňátko hodit, se dá s lepší pravděpodobností odhadnout až nejdříve ve věku mezi 5. -7. týdnem. Zkušenost mne naučila, že s budoucími pánečky je třeba se poznat předem osobně.
Svůj zájem mi určitě můžete dát vědem předem, budu si vás udržovat v povědomí (pro tento účel prosím využívejte výhradně e-mailovou komunikaci).