Štěňata

Štěňata


 

Očekáváme štěňátka

Štěňátka zlaté a tricolor barvy by se u nás měla narodit v březu 2023.


Ať už od nás budete mít zájem o štěňátka do sportu, na výstavy a chov,  nebo hledáte chlupatého člena domácnosti, musíte být trpěliví. 🙂 Prodej a koupě pejska je velice specifické odvětví a aby se dalo vše svědomitě naplánovat, chvíli to trvá.

Neděláme žádné závazné rezervace před narozením štěňátek a dokonce ani po něm nejsou karty ještě rozdány.
Ke komu a k čemu se bude které štěňátko hodit, se dá s lepší pravděpodobností odhadnout až nejdříve ve věku mezi 5. -7. týdnem. Zkušenost mne naučila, že s budoucími pánečky je třeba se poznat předem osobně a že i to štěně má často už co říct o výběru svého pána.
Pokud tedy máte zájem o štěňátko od nás, je potřeba hlídat aktualizace na webu (snažím se alepsoň ty nejdůležitější informace doplňovat) a facebooku.


Štěnátka u nás odchovávámě v kruhu rodinném. U všech našich zvířat dbáme na jejich dobrý welfare a především u mláďat na dostatek příležitostí k rozvoji osobnosti, „drivu“ i vrozených dovedností. Seznámení s chodem domácnosti, dětmi, ruchem na zahradě i mimo ni, s dalšími domácími i hospodářskými zvířaty.
Snažíme se odchovávat jedince s co nejlepším zdravotním profilem, dobrou stavbou kostry a zdravě socializované (protože věřím, že krom vrozených vlastností je toto polovinou jejich povahy).